Aktuální dění ve škole

Školní psycholog

17.09.2020

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás informovat, že v naší škole rozšiřujeme služby Školního poradenského pracoviště. Nově do našeho týmu odborníků přichází školní psycholožka, která bude ve škole bezplatně poskytovat služby žákům i jejich zákonným zástupcům. Zasíláme Vám informaci o dílčích činnostech školního psychologa, které jsou vymezeny vyhláškou č. 197/2016 Sb. a současně "Informovaný souhlas", který je nutný pro to, aby školní psycholog mohl ve škole bez obtíží působit. Prosíme o jeho vyplnění a následné navrácení po Vašem dítěti zpět do školy. V případě dotazů ohledně činnosti školního psychologa se neváhejte emailem obrátit přímo na naši školní psycholožku (veronika.pilatova@zsholzova.cz).

Manuál k distanční výuce

Manuál k distanční výuce ke stažení zde:

Hodnocení II. pololetí

12.06.2020

Vážení rodiče, milé žákyně, milí žáci,

v souladu s Vyhláškou č. 211/2020 Sb., o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020, Vás tímto informujeme o způsobu uzavření klasifikace na vysvědčení za toto období.

Všichni žáci školy obdrží v úterý 30. 6. 2020 vysvědčení, kde budou všechny předměty klasifikovány známkou.

Klasifikace bude provedena

a) z podkladů pro hodnocení získaných v druhém pololetí v době, kdy žák má povinnost řádně docházet do školy,

b) podpůrně z podkladů pro hodnocení získaných při vzdělávání na dálku, pokud má pro takové vzdělávání žák podmínky, nebo podpůrně z podkladů pro hodnocení získaných při vzdělávacích aktivitách konaných ve škole v době, kdy žák nemá povinnost řádně docházet do školy, a

c) podpůrně z hodnocení výsledků žáka za první pololetí školního roku 2019/2020,

především však velmi citlivě s ohledem na specifické podmínky každého žáka.

O přesném způsobu předávání vysvědčení Vás budeme informovat vzhledem k očekávanému pokynu z MŠMT.

Zapůjčené učebnice si žáci (kromě žáků, kteří ze školy odcházejí) tentokrát ponechají, jejich výměnu provedeme podle potřeby začátkem příštího školního roku.

Vaše vedení školy

Přeplatky za školní družinu

11.06.2020

Vážení rodiče,

v průběhu měsíce června Vám bude na Váš bankovní účet vrácen PŘEPLATEK ZA ŠKOLNÍ DRUŽINU za období, kdy byla družina z důvodu uzavření škol mimo provoz.

vedení školy

Přeplatky za stravování ve školní jídelně

04.06.2020

Vážení rodiče,
pokud máte zájem o ponechání přeplatků za stravování na následující školní rok, volejte prosím paní Holoubkovou (544 231 208) nebo pište na e-mail: stravenky.zsholzova@seznam.cz.

Oznámení o přijetí k povinné školní docházce

04.05.2020

Ředitelství ZŠ Holzova oznamuje, že děti, které se zúčastnily zápisu do 1. třídy ZŠ Holzova a byla jim přiřazena registrační čísla ZSH 001/2020 - ZSH 88/2020 byly PŘIJATY k povinné školní docházce od školního roku 2020/2021.

Žádosti o odklad se všemi potřebnými doklady budou vyřizovány průběžně na ředitelství školy v budově na ul. Holzova 1.

Tam se také vyřizují případné dodatečné zápisy a přestupy před nástupem do 1. třídy.

Galerie výuky online

Můžete nahlédnout do tvořivé práce dětí z domácího prostředí....

Návod na práci s domácími úkoly

22.03.2020

Vážení rodiče a žáci,

v přiloženém dokumentu se můžete podívat na návod, jak pracovat v dm softwaru s domácími úkoly.

Důležité kontakty v době karantény ČR

16.03.2020

V případě potřeby volejte nebo pište prosím:

školník Milan Kocourek                734 376 480

ekonomka Hana Škorpíková       739 427 580  email hana.skorpikova@zsholzova.cz

hospodářka Monika Flekačová   777 941 308  email monika.flekacova@zsholzova.cz

ICT technik (podpora školního informačního systému)  Stanislava Kučerová  739 043 302 email stanislava.kucerova@zsholzova.cz

ICT technik (podpora školního informačního systému)  Miloslava Daňková     730 517 592  email miloslava.dankova@zsholzova.cz

vedení školy lze kontaktovat prostřednictvím Školy OnLine (DM software)

Ohlédnutí za EDISONEM 2020

04.03.2020

Letos jsme již třetím rokem měli jedinečnou možnost přivítat na naší škole pět zahraničních studentů v rámci projektu EDISON.

Navštívili nás hosté z Taiwanu, Jordánska, Mexika, Turecka a  Indonésie. Roviella, Yan, Eda, Andrea a Rawan u nás strávili celý týden a připravili si pro žáky bohatý program. Ve svých prezentacích žákům ukázali svou zemi, kulturu, jídlo, zvyklosti a zajímavosti. Významným přínosem pro děti bylo slyšet celý týden pouze angličtinu a zároveň se dozvědět spoustu informací, které by ve škole možná nepochytili. Studenti s žáky hráli hry, na které jsou zvyklí jejich školou povinné děti, u čehož jsme si užili spoustu legrace.

Projekt EDISON se stal každoročním příjemným zpestřením začátku roku a už se moc těšíme na ten příští!

Za kabinet angličtiny

Mgr. Renata Reichlová