Základní škola Holzova 1, Brno

Zájmové kroužky 2018/2019

Ve školním roce 2018/2019 budou otevřeny zájmové kroužky pro žáky naší školy. Kroužky budou probíhat v průběhu pracovního týdne po vyučování od října 2018 do května 2019. 

Pro získání bližších informací k jednotlivým níže uvedeným kroužkům kontaktujte vedoucího daného kroužku. Pro zaslání e-mailu níže uvedeným osobám přidejte "@zsholzova.cz" .

Zájmové kroužky – Pohankova

Keramický kroužek Mgr. Gabriela Pecho
gabriela.pecho
středa
13.00 – 14.30
lichý týdenů
druhé třídy
Keramický kroužek Mgr. Gabriela Pecho
gabriela.pecho
čtvrtek
13.00 – 14.30
lichý týden
první třídy
Keramický kroužek Mgr. Gabriela Pecho
gabriela.pecho
čtvrtek
14.30 – 16.00
lichý týden
3.A
Keramický kroužek Mgr. Gabriela Pecho
gabriela.pecho
čtvrtek
13.00 – 14.30
sudý týdenů
druhé třídy
Keramický kroužek Mgr. Gabriela Pecho
gabriela.pecho
čtvrtek
14.30 – 16.00
sudý týden
3.A, 3.C
Keramický kroužek Mgr. Šárka Prokešová
sarka.prokesova
úterý
13.00 – 14.30
lichý týden
první třídy
Keramický kroužek Mgr. Šárka Prokešová
sarka.prokesova
úterý
14.30 – 16.00
lichý týden
3.B
Keramický kroužek Mgr. Šárka Prokešová
sarka.prokesova
úterý
13.00 – 14.30
sudý týden
1. – 3. třídy
Keramický kroužek Mgr. Šárka Prokešová
sarka.prokesova
úterý
14.30 – 16.00
sudý týden
třetí třídy
Keramický kroužek Mgr. Šárka Prokešová
sarka.prokesova
středa
13.00 – 14.30
sudý týden
2., 3. třídy
Pěvecký sbor Cvrčci Mgr. Lenka Hrubá
lenka.hruba
pondělí
13.30 – 14.35
každý týden
1. – 3. třídy

Zájmové kroužky – Holzova

Keramický kroužek Mgr. Blanka Horáčková
blanka.horackova
úterý
13.00 – 14.30
lichý týden
3. – 4. třídy
Keramický kroužek Mgr. Blanka Horáčková
blanka.horackova
úterý
13.00 – 14.30
sudý týden
páté třídy
Pěvecký sbor DoTicha Mgr. Nela Šimáňová
nela.simanova
čtvrtek
13.45 – 14.45
4. – 9. třídy
Žákovská a redakční rada Mgr. Nela Šimáňová
nela.simanova
středa
14.00 – 15.00
5. – 9. třídy
Programování Scratch Mgr. Regina Kozubková
regina.kozubkova
středa
7.00 – 7.45
každý týden
6.B, 6.C, 7.C
Programování Scratch, Micro:Bit Mgr. Regina Kozubková
regina.kozubkova
pátek
7.00 – 7.45
každý týden
sedmé třídy
Plavání Mgr. Lenka Hrubá
lenka.hruba
pondělí
11.50 – 12.35
každý týden
1.B
Plavání Mgr. Lenka Hrubá
lenka.hruba
čtvrtek
11.50 – 12.35
každý týden
1.A
Plavání Mgr. Lenka Hrubá
lenka.hruba
pátek
11.50 – 12.35
každý týden
1.C
Plavání Mgr. Lenka Hrubá
lenka.hruba
čtvrtek
12.45 – 13.30
každý týden
4.C
Plavání Mgr. Petra Vlková
petra.vlkova
pondělí
12.45 – 13.30
každý týden
4.B, 5.B, 5.C
Plavání Mgr. Petra Vlková
petra.vlkova
středa
12.45 – 13.30
každý týden
4.A, 4. B, 5.A, 5.B
Plavání Mgr. Michal Marván
michal.marvan
pondělí
7.00 – 7.45
každý týden
šesté třídy
Plavání Mgr. Michal Marván
michal.marvan
středa
7.00 – 7.45
každý týden
8., 9. třídy
Plavání Mgr. Michal Marván
michal.marvan
čtvrtek
7.00 – 7.45
každý týden
sedmé třídy
Plavání Mgr. Michal Marván
michal.marvan
úterý
12.43 – 13.30
každý týden
4.B, 5.A, 5.C

Na naší škole probíhá kroužek Moderní a estetické gymnastiky pod vedením paní Prokešové a kroužek Juda, který vede pan Kříž. Přihlášky získáte u vedoucích těchto sportovních aktivit.