Plánované akce

Školní rok 2017/2018

30. 1. 2018
Absolventský ples
30. ledna se bude konat Absolventský ples, kde budeme vypomáhat například u občerstvení nebo v šatnách.
8. 1. 2018
Návštěva Žákovské rady
V pondělí 8. ledna se k nám přišli podívat zástupci ze Školního parlamentu ZŠ Horní, jak vedeme naši Žákovskou radu. Ukázali jsme jim fotky z našich akcí a také jsme ji popovídali o našich projektech. Doufáme, že se jim návštěva u nás líbila a že pro ně byla inspirativní.
5. 12. 2017
Návštěva Žákovské rady na ZŠ Novolíšeňská
Dne 5. prosince navštívilo několik zástupců Žákovské rady Žákovský parlament na Základní škole Novolíšeňská, kde si povídali, jak probíhají schůzky jejich Školního parlamentu. Žáci získali hodně inspirace například na další projekty nebo na jiné nápady. Návštěva nás zaujala a těšíme se, až se žáci ze ZŠ novolíšeňské přijdou podívat za námi.
5. 12. 2017
Čertovské rojení
Členové Žákovské rady se v úterý 5. 12. chopili Čertovského rojení na Pohankové, v mateřské škole na Trnkové a na Holzové. Děti byly obdarovány mikulášskou nadílkou a málem si čerti odnesli několik zlobivců do pekla. Mikuláš se svou družinou si akci moc užili a slíbili dětem, že přijdou zase příští rok.
17. 10. 2017
Výukový program Noviny
17. října se členové žákovské a redakční rady zúčastnili výukového programu Noviny ve Středisku volného času Legáto. Žáci si vyzkoušeli roli redaktorů a získali spoustu cenných zkušeností a rad, které budou moci zúročit při tvorbě školních novin.