Absolventský ples

Ples devátých tříd proběhl 30. ledna ve školní jídelně. Žáci trénovali na ples dlouho a také se jim to vyplatilo. Ples proběhl bez jediné chyby a všichni deváťáci byly opravdu nadšení. Ale nebyli nadšení jen oni, ale taky jejich rodiče.

Velké poděkování patří paní učitele Nele Šimáňové, paní učitelce Lhotové, panu učiteli Marvánovi, paní učitelce Vokřálové a všem co se na přípravě i průběhu pomáhali. Deváťáci mají v plánu zorganizovat diskotéku ve škole i s přespáním aspoň trochu podobnou jako byla ta na plese. Na tento ples budou mnozí vzpomínat ještě na vysoké škole.

Velkou novinkou na plese byl fotokoutek, který umožňoval "profesionální" fotografie. Pan učitel Marván byl skvělý DJ a umožňoval pouštět oblíbené písničky svých žáků. Další novinkou bylo vyhlašování krále a královny plesu. Byl to pár z 9.B a to Marie Kopřivová s Michalem Vašíčkem.

Všichni deváťáci děkují všem rodičům i učitelům, kteří se podíleli na přípravě plesu.